Haber Sanat

Ömer Faruk Sorak ve Fabrika Yapım, Famelog Academy’de Yetenek Keşfine Çıktı

Usta yönetmen Ömer Faruk Sorak ile “4N1K” dizi ve filmlerinin yapım şirketi Fabrika Yapım’ın yetkilileri Öner Arslanel ve Ali Leskay, sanat ve oyunculuk akademisi Famelog Academy’de yetenek keşfine çıktı! Famelog Academy’de gerçekleşen oyunculuk atölyelerinin derslerine katılan Sorak, hazırlıkları devam eden “Aşk Tesadüfleri Sever 2” için oyuncu değerlendirmesi yaparken; Arslanel ve Leskay da öğrencilerle tanıştılar ve sahnelerini izlediler.

Sinema ve televizyon sektörünün kalbinin attığı platoda, Beykoz Kundura’da bulunan Famelog Academy, öğrencilere yalnızca eğitim vermekle kalmıyor, kariyer yolunda adım atmaları için de destek veriyor. Kendilerini göstermeleri için öğrencilerine farklı fırsatlar da yaratan Famelog Academy, onları sektörün başarılı isimleriyle buluşturuyor.

Çekimleri yakında başlayacak olan yeni filmi “Aşk Tesadüfleri Sever 2”nin hazırlıklarına devam eden Ömer Faruk Sorak; Harika Uygur’un gerçekleştirdiği İleri Seviye Chubbuck Metot Eğitimi’ne ve Chubbuck Metot Workshop’a katıldı. “Aşk Tesadüfleri Sever 2”nin oyuncu kadrosu için öğrencileri değerlendiren Sorak; öğrencilerin oynadıkları sahneler hakkında yorumlarda bulundu ve bir yönetmen gözüyle oyunculuklarıyla ilgili yönlendirmeler yaptı.

“4N1K” dizi ve filmlerinin yapım şirketi Fabrika Yapım’ın kurucusu Öner Arslanel ve Genel Koordinatörü Ali Leskay ise, Barış Kışlak’ın eğitmenliğini üstlendiği Chubbuck Metot’a Giriş eğitimlerinin derslerine katıldılar. Yaz döneminde yeni projelerle ekranda olmayı planlayan Arslanel ve Leskay, Famelog Academy öğrencileriyle tanıştılar, oynadıkları sahneleri yapımcı gözünden değerlendirdiler.

FAMELOG ACADEMY HAKKINDA

Usta yönetmen Ömer Faruk Sorak’ın ve ödüllü cast direktörü Harika Uygur’un mentörlük ettiği Famelog Academy, oyunculuktan yönetmenliğe, senaryo yazarlığından sanat yönetmenliğine birçok alanda uzun süreli eğitimler ve atölye çalışmaları düzenliyor. Öğrencilere benzersiz bir ortamda eğitim alma fırsatı sunan akademi, gerek Türkiye’de gerekse global düzeyde medya, eğlence ve sanat alanlarında standartları yükseltmeyi hedefliyor.

Detaylı bilgi ve kayıt için: 0542 301 32 63

                academy@famelog.com

                instagram.com/famelogacademy

                twitter.com/famelogacademy

                facebook.com/famelogacademy

Yazar: Haber Merkezi

Haberler Bölümümüzde yayımlanmasını istediğiniz yazılarınızı, info@zamansizdergi.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir