Haber Sanat

Famelo Academy’den Dans Severler için Ücretsiz Deneme Dersleri

Beykoz Kundura’da yer alan sanat ve oyunculuk akademisi Famelog Academy, yaz aylarında gerçekleşecek müzikal eğitim kampı öncesinde dans severleri ücretsiz deneme dersine davet ediyor! Nur Doğan ile Dans Atölyesi’nin tanıtım dersi 12 Nisan Cuma akşamı 18.00-20.00 saatleri arasında Famelog Academy’de gerçekleşecek.

Türkiye’nin en önemli, tarihi ve artistik platosu olan Beykoz Kundura’da yer alan Famelog Academy, oyunculuktan yönetmenliğe, senaryo yazarlığından sanat yönetmenliğine birçok alanda uzun süreli eğitimler ve atölye çalışmaları düzenliyor.

Yaz aylarında Dans, Şan ve Yaratıcı Drama atölyelerinin yapılacağı bir müzikal eğitim kampı gerçekleştirecek olan Famelog Academy, kamp öncesinde öğrencilere bir deneme dersi sunuyor. 18 yaş ve üstü katılımcılara açık olan Nur Doğan ile Dans Atölyesi’nin tanıtım dersi 12 Nisan 2019 Cuma akşamı 18.00-20.00 saatleri arasında Famelog Academy’de ücretsiz olarak gerçekleşecek. Tanıtım dersine katılmak için academy@famelog.com adresine mail atılması ya da 0542 301 32 63 numaralı telefondan rezervasyon yapılması yeterli.

FAMELOG ACADEMY HAKKINDA

Usta yönetmen Ömer Faruk Sorak’ın ve ödüllü cast direktörü Harika Uygur’un mentörlük ettiği Famelog Academy, oyunculuktan yönetmenliğe, senaryo yazarlığından sanat yönetmenliğine birçok alanda uzun süreli eğitimler ve atölye çalışmaları düzenliyor. Öğrencilere benzersiz bir ortamda eğitim alma fırsatı sunan akademi, gerek Türkiye’de gerekse global düzeyde medya, eğlence ve sanat alanlarında standartları yükseltmeyi hedefliyor.

Adres: Famelog Academy Beykoz Kundura – Yalıköy Mah. Süreyya İlmen Cad. No:1 Beykoz/İstanbul

Bilgi için:instagram.com/famelogacademy

                twitter.com/famelogacademy

            facebook.com/famelogacademy

Yazar: Haber Merkezi

Haberler Bölümümüzde yayımlanmasını istediğiniz yazılarınızı, info@zamansizdergi.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir