Kitap Tanıtımı

Selim Eraydın’dan “US”

Kendi hayal dünyasında yaşamaktan son derece memnun olduğu için Ender Abi’yi, hazırlanmakta olduğum Cem karakterine benzetmiştim. Cem’den en az on, on beş yaş büyük olmasına rağmen bana yardımı dokunabilirdi. İşin ilginç yanı beni en çok seven de Ender idi; şansım yaver gidiyordu. Hattâ bir gün beni ve benimle sohbet etmeyi özlediğini söylemişti. Onu bir tek benim anladığımı iddia ettiğinde ise biraz ürkmüştüm; itiraf ediyorum. Bir keresinde önce dalağını çaldıklarını, dalağı beğendikleri için fikirlerini de çaldıklarını söylemişti. “Kim bunlar?” diye sorduğumda eliyle yukarıyı işaret edip “Onlar işte! Fikirlerimi çaldıkları için bir bok hatırlayamıyorum!” demişti. (Arka kapaktan)

Yazar Hakkında: Selim Eraydın
12 Mart 1990 tarihinde Kadıköy’de doğdu. Özel Çamlıca Bilfen Lisesi’ni bitirdikten sonra eğitimine Bahçeşehir Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde devam etti. 2014 yılında bu bölümden mezun olduktan sonra iki yıl boyunca uluslararası bir sivil toplum kuruluşu olan Best Buddies Turkey’de program koordinatörü olarak görev aldı. Bu kuruluşta gönüllü olarak eğitim vermeye devam ediyor. 2016’da Bergama’da kurulan, deneysel eğitimler kurgulayıp uygulayan Güzel İşler Derneği’ne fikir ve tasarım sürecinden başlayarak destek verdi. Hâlâ derneğin yönetim kurulunda yer almaktadır ve bu dernek kapsamında çeşitli atölyelerin tasarım çalışmalarını yapmaya ve eğitimler vermeye devam etmektedir.

Eser Adı: US

Yazar adı: Selim Eraydın

Yayınevi: Pan Yayıncılık

Dizi Adı: Gri

Türü: Roman

Basım Tarihi: Mart 2019

Basım Bilgisi: 1. Basım

Sayfa Sayısı: 184

Yazar: Kitap Tanıtımı

Kitap Tanıtımları Bölümümüzde yer almasını istediğiniz yayınlarınıza ilişkin basın bültenlerinizi, info@zamansizdergi.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir