Kitap Tanıtımı

Yazarlarımızdan Lidya Nasman’ın Yeni Kitabı “Ruhsal Saat Tamirci” Çıktı.

Yazarlarımızdan Lidya Nasman’ın Yeni Kitabı “Ruhsal Saat Tamirci” Çıktı.

Hayatını düzene sokmayı başaramayan bir kadın, gecenin bir yarısı arabasıyla hız yaparken trafik kazası geçirir ve uzun süre yoğun bakımda kalır. Olayın kaza olmadığını; aslında intihara teşebbüs ettiğini kimseye söyleyemez. Hastanede kalbi durduğunda ise kısa süreliğine ölüme yakın deneyim yaşar ve o günden sonra tüm hayatı değişir.

Artık sanrıları peşindedir ve gözünde canlanan başka hayatlarla kendi hayatı tamamen iç içe geçmiştir. Bazen geçmişte, bazen de geleceğin tam ortasında yaşamak zorunda kalır. Delirdiğini düşünmeye başlamıştır. Psikiyatristler ve kullandığı ilaçlar bir işe yaramayınca Ruhsal Saat Tamircisi’yle tanışır. Geçmişinde Nazi Almanyası’nda yaşayan bir Yahudi olduğunu, kamplardan nasıl kaçtığını ve nasıl hayatta kaldığını anlatır. Şimdiki zamanda kocasıyla yaşadığı problemlerden ve onu intihara sürükleyen nedenlerden bahseder. Gelecekte ise dünyayı değiştiren bir genetik mühendisidir.

Ruh göçünü konu alan bu eserde iki kişinin karşılıklı terapisine tanıklık ediyor, ölümden sonra yeniden yaşam, dinlerde reenkarnasyon, kuantum fiziğinin ve bilimin spritüel inançlara nasıl yaklaştığı hakkında aklımıza takılan tüm sorulara yanıt aramaya çalışıyoruz.

Yazar: Kitap Tanıtımı

Kitap Tanıtımları Bölümümüzde yer almasını istediğiniz yayınlarınıza ilişkin basın bültenlerinizi, info@zamansizdergi.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz

This Post Has One Comment

  1. İrfan Erdoğan Cevapla

    Hayırlı uğurlu olsun. Okuru konuşanı bol olsun…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir